whatsapp

ATLAS Grup Bakıcı ve Refakatçi Danışmanlık Hizmetleri olarak bakım ihtiyacı olan hastalarınıza ve büyüklerinize bakım hizmetleri sunmaktayız. Evde veya hastanede, yatılı bakıcı veya sadece gündüz bakıcı hizmeti sunduğumuz bakıcılarımızla, ebeveynlerinize, aile büyüklerinize, hastalarınıza ve bakıma ihtiyaç duyan tüm yakınlarınıza tecrübeli ekibimizle hizmet ediyor ve bakım ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 

Güvenilir ve işinde profesyonel kadromuzla haftanın 7 günü 24 saat tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

2015 yılından beri siz değerli müşterilerimizi, kendi bünyemizde çalışan personellerimizle hastalarınızı, yaşlılarınızı, çocuklarınızı kendi ailemizin bir ferdi gibi görerek, gözü gibi bakarak, sürekli onun yanında durup yardımcı olarak destek vermekteyiz.

Danışanlarımıza Neler Sunuyoruz?

  • Müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven en temel ilkelerimiz arasındadır.
  • Elemanlarımızın kalacağı ya da yanlarında çalışacakları ailelerle irtibata geçiyor ve ailelerin referanslarına ulaşıyoruz.
  • Aynı şekilde ailelere yönlendirdiğimiz elemanlarımızın sabıka kayıtlarını, nüfus suretlerini, sağlık raporlarını, referanslarını ve benzeri evraklarını talep ediyor ve kontrol ediyoruz.
  • Personellerimizin özellikle uzun vadede çalışabilecek olanlarını seçiyoruz. Kısa süre içinde aileleri yarı yolda bırakacak elemanlarla çalışmıyoruz.
  • Firmamız her zaman hizmet kalitesini ön planda tutmaktadır.
  • Sorunsuz, istikrarlı ve güvenli bir anlaşma adına danışmanlık hizmeti verdiğimiz danışanlarımızla asla bağlarımızı koparmıyor, herhangi bir sorunda daima onlara yardımcı oluyoruz.
  • Disiplinli, özverili, yetkin ve sektörün en profesyonel firması olarak, tecrübelerimiz doğrultusunda hizmet sunuyoruz.
Yıllık Tecrübe
12
Uzman Kadro
12
Mutlu Müşteri
12
İlde Hizmet