whatsapp
Atlas Grup olarak, çocukların gelişim süreçlerine destek olmak amacıyla deneyimli ve güvenilir çocuk bakıcıları sunuyoruz. Uzman ekibimiz, çocukların özel ihtiyaçlarına odaklanarak ailelerin güvenini kazanıyor

"Her çocuk bir bakıma dahi ve her dahi bir bakıma çocuktur.."

Çocuklar, aileler için en değerli varlıklardır. Ancak günümüzde birçok aile, iş hayatının yoğunluğu sebebiyle çocuklarına gereken zamanı ayıramamaktadır. Bu noktada, güvenilir, deneyimli ve sevecen bakıcılar arayışındadırlar. Fakat kaliteli bir çocuk bakıcısı bulmak kolay değildir. Çocuk bakıcısının yetkin, güvenilir, sabırlı ve sevgi dolu olması önemlidir. Erken çocukluk dönemi, ileriki yaşlardaki gelişimlerin temelini oluşturur. Sağlıklı bir gelişim için temizlik ve sağlık standartlarının yüksek olması gerekir.

Atlas Grup olarak, işinde uzman ekibimizle eğitimli, sevecen, sabırlı, deneyimli ve referanslı bakıcılarımızla çocuklarınızın daha nitelikli zamanlar geçirmesi için hizmetinizdeyiz.

Çocuğunuzun bakımı için iş hayatınızdan veya kişisel zamanlarınızdan ödün vermeniz gerekmez. En güvenilir çocuk bakıcılarıyla sizi buluşturuyoruz. Portföyümüzde deneyimli ve güvenilir bakıcılar mevcuttur.

Çocukların gelişim dönemleri, ilerideki yaşamlarını etkileyen kritik bir süreçtir. İlk altı yıl, çocukların gelecekteki gelişimi için büyük önem taşır. Bu sebeple, çocukların yetiştiği ortamın kalitesi çok önemlidir.

Kadromuzdaki tüm çocuk bakıcıları titiz bir seçim sürecinden geçmiştir. Bu yüzden dürüst, güvenilir ve çocuk bakımı konusunda uzman bir bakıcı arıyorsanız Atlas Grup ile iletişime geçebilirsiniz. İkiz çocuk bakıcısı, engelli çocuk bakıcısı veya yabancı uyruklu çocuk bakıcısı ihtiyacınıza uygun hizmetlerimiz mevcuttur. Yabancı dil bilen bakıcılar çocuğunuzun dil gelişimine destek olabilir. Bu konuda sizin için en uygun bakıcıları bulmak için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca belirli saatlerde hizmet sunacak çocuk bakıcıları da firmamızda mevcuttur. Eğitimli bir çocuk bakıcısı, ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmanın yanı sıra çocuğun gelişim sürecine de katkıda bulunur.

Çocuklarınızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak olan çocuk bakıcılarımız, beslenme, banyo, temizlik, oyun ve uyku gibi konularda deneyimlidir. Özellikle çocuk psikolojisini iyi bilen bakıcılarımız, çocuklarınızın keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olabilir.

Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak fiziksel ve oyun aktiviteleriyle onların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak olan çocuk bakıcılarını firmamız aracılığıyla bulabilirsiniz. Uzun bir değerlendirme sürecinden geçirilen bakıcılarımız güvenilir ve dürüst kişilerdir. Bu nedenle, çocuğunuzu bizim görevlendirdiğimiz bakıcıya rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

Ankara'da çocuk bakıcısı ihtiyacınız için profesyonel destek alabilirsiniz. Çalışan annelerin sayısındaki artışla birlikte güvenilir çocuk bakıcısı talebi de artmaktadır. Geleneksel bakım yöntemlerinin azalmasıyla birlikte bakımı tecrübeli kişilere emanet etme oranı düşüktür. Atlas Grup olarak Ankara'nın birçok ilçesine hizmet vermekteyiz.